OFICJALNY DYSTRYBUTOR W POLSCE

O firmie

Quamar jest włoską firmą, specjalizującą się w produkcji aparatury barowej. Historia marki sięga 1997 roku, ale jej prawdziwy rozwój rozpoczął się w roku 2001, kiedy do współpracy przyłączył się inwestor. Pomimo panującej recesji, dzięki swej niezawodności, Quamar ciągle zwiększał swoją sprzedaż, co wpływało na wzrost zatrudnienia i realizację kolejnych inwestycji. W roku 2005 Quamar kupił historycznego operatora tego sektoru, co przyczyniło się do jeszcze większego rozwoju. Marka obecnie rozwija swoją sprzedaż na rynkach całego świata.

Misją firmy jest dążenie do perfekcji w produkcji swoich urządzeń. Wytrzymałość, niezawodność, prostota obsługi, maksymalne zadowolenie naszych klientów, chcemy aby te cechy opisywały naszą firmę. Ciągłe badania i rozwój pozwalają nam bardzo szybko zrealizować te cele.

Gama produktów oferowanych przez Quamar jest bardzo szeroka i obejmuje młynki do kawy, blendery, shakery, kruszarki do lodu, wyciskarki do cytrusów, czekoladziarki, opiekacze oraz grille kontaktowe. Produkujemy urządzenia najwyższej klasy, aby usatysfakcjonować najbardziej wyrafinowanego klienta.

Tak postawione cele - jak uzyskanie perfekcji, są bodźcem dla naszego młodego zespołu do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Zdobyta wiedza i posiadane doświadczenia pozwalają nam zaoferować sprzęt najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznanie się z gamą naszych produktów. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo urządzenia dostosowane do swoich potrzeb.